przedluzanie-elblag.za.pl


Go to content

Main menu:


Warkoczyki syntetyczne, Rastaloki, Dreadloki i innePoza wspomnianym już przedłużaniem włosów czy też ich zagęszczeniem możemy zmienić swój wygląd za pomocą nieco bardziej awangardowych fryzur.

Jako fryzjerka, aktywna zawodowo, zajmuję się nie tylko koloryzacją włosów, baleyage'ami, strzyżeniem czy ondulacją, ale również tworzeniem fryzur zupełnie niestandardowych. Ta praca pozwala mi na wykazanie się oraz rozwijanie swojej kreatywności.

Od roku 2005 roku zajmuję się
warkoczykami syntetycznymi i dreadlokami. Od roku 2008 proponuje klientkom również wykonanie sobie Rastaloków.

To niesamowite fryzury, dzięki którym żadna/ żaden z nas nie pozostanie niezauważony!

WARKOCZYKI SYNTETYCZNE- to fryzura na 2-4 miesiące. Polega na wplataniu włosów syntetycznych dowolnego koloru we włosy naturalne za pomoca specjalnego, ciasnego splotu, bez uzycia chemii. Warkocze syntetyczne można zapleść już na włosach o długości 6 cm. Z takich włosków można zrobić warkocze nawet za pas! Po około 1,5-2 miesiącach noszenia wlosów, można przepleść przód i boki, odświeżając wizualnie fryzurkę. To pozwala na cieszenie się warkoczami przez kolejne miesiące.

Warkoczyki syntetyczne są fryzurą całkowicie nieinwazyjną! Jeśli nie nosimy ich zbyt długo, to po rozpleceniu ich nasze włosy są w takim samym stanie, jak przed dopleceniem warkoczy.
Przed i podczas noszenia warkoczyków przydatne jest wzmacnianie cebulek naszych włosów (najskuteczniejszą i bardzo tanią metodą jest łykanie drożdży w tabletkach).
Warkoczyki to świetny plan na wakacyjną bądź karnawałową fryzurkę! Przeciętnie myje się je 2 razy w tygodniu. Włos syntetyczny jest suchy juz po osuszeniu warkoczy ręcznikiem, więc schnięcie warkoczy nie jest absiolutnie problemowe.
Mitem również jest to, że gdy warkocze nam sie znudzą, trzeba obciąć włoski całkowicie. Wystarczy po prostu je rozpleść!
Warkocze to sposob na zmianę koloru włosów bez ich farbowania. Często spotykam się z klientkami, które mając ciemne włosy na lato chcą zmienić sie w blondynki i odwrotnie. Nasz naturalny włos, który wpleciony jest w masę warkoczy (od 150 d 240 sztuk) jest niemalże niewidoczny, dlatego taka zmiana jest możliwa.
Za pomocą dodawania i łączenia kilku kolorów możemy uzyskać naturalne baleyage,a także szalone, dzikie i kolorowe fryzurki :)
czas zaplatania warkoczy jest dość długi (od 6 do 8 godzin), ale naprawde warto!


RASTALOKI- jest to fryzurka, która polega na łączeniu włosów naturalnych z włosami syntetycznymi o strukturze falowanej, kręconej lub lokowatej. Włosy syntetyczne są wplatane we włos naturalny za pomocą splotu warkoczykowego, a nastepnie łączone keratynowo. Włosy naturalne absolutnie się nie niszczą. Czas zaplatania loków to około 3-4 godziny a dlugość włosów jest zależna od tego jakie włoski chciałaby posiadać klientka (od 40 do 80 cm). Istnieje możliwość łączenia wielu kolorów. Rastaloki są jeszcze mało popularne, dlatego warto skorzystać z możliwości bycia NAPRAWDĘ oryginalną i jedyną.


DREADLOKI- fryzurka, która pozwala na zmianę oblicza w kilkanaście minut. Dreadloki wplata sie specjalnym wplotem bez uzycia kleju czy chemii we włos naturalny. Dzięki wielu kolorom istniejących już gotowych dreadloków można pozwolić sobie na tęczę na głowie. Fryzurka, która utrzymuje się około 1,5 miesiąca. przy niewielkim odroście można spokojnie podsunąc dreadloki wyżej.

Strona główna | Przedłużanie- metody i pielęgnacja | Warkoczyki syntetyczne, Rastaloki, Dreadloki i inne | Kontakt | Site Map


Back to content | Back to main menu